بزرگان معماری

b o z o r g a n e m e m a r i . b l o g . i r

بزرگان معماری

b o z o r g a n e m e m a r i . b l o g . i r

*** برای خواندن متن کامل اخبار فقط کافی است روی تیترها کلیک کنید ***استخدام مهندس عمران ، معماری و نقشه برداری در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ۹۵


* مهلت ثبت نام برای کلیه داوطلبان (کارمندی و افسری): ۱۰/۷/۹۵ الی ۱۸/۸/۹۵ می باشد.
* داوطلبان استخدام با در دست داشتن مدارک خواسته شده، به صورت حضوری به نزدیک ترین دفتر استخدام محل سکونت خود مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام واز ارسال مدارک از طریق پست خودداری نمایند.نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان معماری طراحی بهمن ۹۴


کارنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان معماری طراحی بهمن ۹۴

Robby Cuthbert یکی از طراحان سرشناس ایتالیایی با اجرای طرح مارپیچی سیمی در پایه‌های انواع میز و دکورهای دیواری توانست بار دیگر توجه بسیاری از مخاطبان را به سوی خود جلب کند.
دانشگاه تهران پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد را برای چهار گرایش رشته معماری متوقف کرده است.
گفتمان هنر و معماری با عنوان «یکصد معمار، یکصد انتخاب» – نشست ششم


انجمن مفاخر معماری ایران برگزار می کند:
یکصد و نود و هفتمین گفتمان هنر و معماری
با عنوان: یکصد معمار، یکصد انتخاب؛
معرفی بناهای برگزیده معماری ایران از نگاه معماران
برج‌های مسکونی که به راحتی حمل می‌شوند + تصاویر


گروه معماری CRG برای سومین بار متوالی موفق به کسب جایزه در زمینه تمرکز بر ایده‌ پردازی در احداث خانه‌های مسکونی موقت در شهر بمبئی هندوستان شد.
نور و برش هایی از زمان در شاهکارهای معماری + تصاویر


«برش های زمان» نام مجموعه عکس هایی است که با هدف به نمایش گذاشتن تغییرات ساختمان ها و بناهای به یاد ماندنی و تاریخی با گذر از روز به شب توسط عکاس مشهور «ریچارد سیلور» گرفته شده اند.
دریافت کارت شناسایی ورود به آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۴


قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی بهمن ۹۴
آزمون‌های ورود به حرفه‌ی مهندسان


به اطلاع کلیه‌ی داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه‌ی مهندسان می‌رساند، این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹ و ۳۰ بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد. 
به مناسب فرارسیدن روز دانشجو، مرکز معماری ایران نشست دانشجوی دیروز، آرشیتکت امروز را با حضور علی وجدانی و مهدی کامبوزیا برگزار می کند.هشتمین دوره مسابقه "جایزه معمار خاورمیانه "

هشتمین دوره مسابقه "جایزه معمار خاورمیانه " آذرماه ۱۳۹۴ در ریتزکارلتون شهر دبی برگزار شد.احداث یک خانه فقط در ۳ ساعت + تصاویر

خانه ای که توسط یک شرکت چینی پرینت و ساخته شده، شامل آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق نشینمن و حتی یک بالکن بزرگ است. گروه Zhuoda که این خانه را ساخته، ۲۲ پتنت برای بنای آن ارایه کرده است.

پشتیبانی